Jesteśmy sobie potrzebni!

W ramach myśli przewodniej Kongresu Oświaty Polonijnej “Jesteśmy sobie potrzebni!” powstał projekt nagrania teledysku z uczestnictwem uczniów szkół polonijnych.

Inicjatorami są przedstawiciele oświaty polonijnej w Norwegii członkowie KOP-u oraz agencji Events Partner Kamilla Helland.

Nadrzędnym celem jest łączenie się uczniów szkół polonijnych z różnych zakątków świata w atrakcyjnej, kreatywnej i innowacyjnej formie zamanifestowania swojej przynależności narodowej.
Pragniemy tym samym zaprosić jedno, bądź dwoje dzieci w wieku 8-15 lat, będącymi podopiecznymi Państwa organizacji/szkoły, które drogą wewnętrznej rekrutacji wydelegujecie do współpracy z nami. 

Gwarantujemy niesamowite doświadczenie dla reprezentanta/reprezentantki, natomiast dla organizacji udział w inicjatywie o ogólnoświatowym zasięgu i rozgłosie.
Poszukujemy dzieci uzdolnionych muzycznie, konkretnie wokalnie.
Efektem naszych działań jest rozpowszechnienie w sieci na skalę globalną nagranego w formie audio i wideo utworu muzycznego. Piosenka śpiewana ma być w języku polskim przez ok 30-50 dzieci, mieszkających w różnych krajach.

Utwór będzie zaaranżowany przez profesjonalnych muzyków Nicolę Kuleszę i Piotra Tłustochowicza. Wspaniałych i pełnych energii trenerów, finalistów “The Voice of Poland”.

W ramach przygotowania do realizacji nagrania, zostanie uczestnikom wysłany odpowiedni mail z utworem, który będziemy wykonywać wraz z pełną instrukcją i informacjami jak przygotować się do nagrania. Następnie niezbędnym będzie spotkanie z nami w formie wirtualnej (ok 45 min rozmowy, konsultacji online na Skype/Zoom/Discord/Messenger/Whatsapp, etc).

Zależy nam na sprawnej produkcji i zaangażowaniu ze strony wszystkich biorących udział w przedsięwzięciu, stąd jeśli są Państwo zainteresowani taką formą kreatywnego wyrazu, promocji działalności organizacji polonijnych na świecie – zapraszamy do kontaktu z producentami  projektu “Jesteśmy sobie potrzebni!” Kamilą Helland,mail: wspolnespiewanie@eventspartner.no , komórka: +47 46211351,strona internetowa: //eventspartner.no/

Wybranych uczniów prosimy o wypełnienie formularza na stronie //eventspartner.no/jestesmy-sobie-potrzebni/ do dnia 24 maja 2020 oraz załączenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na udostępnianie i rozpowszechnianie wizerunku.

Mocno wierzymy w powodzenie tego projektu! Zapraszamy!

Hanna Matras-Sand                oraz                    Kamilla Helland
Wiceprezes KOP                                              Dyrektor Events Partner

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *